ساخت وبلاگ گیربکس اتوماتیک دیجی بروز کاور موبایل نمونه سوال امتحانی گت موب خرید اینترنتی محل تبلیغات شما
کار سئو و بهینه سازی کامل سایت

کار سئو و بهینه سازی کامل سایت

معرفی الگوریتم گوگل دنس

الگوریتم گوگل دنس یکی الگوریتم های نامعلوم گوگل است که نسبتاً کلیه اشخاصی که با گوگل راز و عمل دارا‌هستند آن را تجربه کرده اند .

گوگل تا به حالا به صورت بی واسطه وجود چنین الگوریتمی را تایید و یا این که تکذیب نکرده است .

الگوریتم گوگل دنس چیست؟

الگوریتم گوگل دنس ممکن است سکو یک وب سایت دیرین تا راز حد مرگ زیر آورده و یک تارنما نو را جایگزین آن نماید و به صورت یا این که بالعکس فعالیت نماید ( یعنی درجه یک وب سایت تازه تا زیر آورده و مرتبه یک وبسایت کهن را بهبود بببخشد ) .

گوگل دنسادامه مطلب

تعداد بازدید : 0
نوشته شده در تاريخ سه شنبه 31 تير 1399 توسط کرمی

بهینه سازی سایت کلاه سیاه چه خصوصیت هایی دارد؟

آموزش سئو سایت کلاه سیاه یا این که Black Hat Seo به تکنیک , راهکار ها و روش هایی گفته می شود که از طریق های غیررسمی و مخرب سعی می‌کنند درجه تارنما ارتقا دهند . در بنا شده در سئو سایت کلاه سیاه , انگیزه بیشتر ارتقاء سکو در موتورهای کاوش است و هیچ تمرکزی برروی مخاطبان و یوزرها وبسایت نیست . اما خب اشخاص که در قضیه سئوکلاه سیاه , عمل مینمایند , هیچگاه از دستورعمل های رسمی گوگل تبعیت و پیروی نمی‌کنند و صرفا یک چیز را می ببیند : قرار گرفتن در ورقه نخستین گوگل در سریعترین زمان و به هر قیمتی .

چه مواقعی باصرفه سازی سایت کلاه سیاه را خطرناک می نماید ؟

در تحت تکنیک های متمایز برای گمراه کردن موتور های کاوش آمده است که شما باید از انجام آن‌ها اجتناب فرمایید , همینطور در صورتی‌که قصد دارید متخصصی را برای بهینه سازی وبسایت های خویش استخدام نمائید در نظر داشته باشید که از این دسته تکنیک ها به کارگیری نکند .

۱ - مخفی کاری

مخفی کاری یکی از طریق های دارای اسم و رسم سئوی سایت کلاه سیاه است . این فعالیت برای گمراه کردن موتور های کاوش با نمایش محتویات متمایز به آن ها و همینطور نمایش محتوای گوناگون به یوزرها است . در حقیقت میتوان این دسته تعریف کرد : ارائه یک صفحه از نوشته HTML به موتورهای کاوش در حالی که به یوزرها یک کاغذ از تصاویر و یا این که فلش نشان داده می شود .

Black_Hat_SEOادامه مطلب

تعداد بازدید : 0
نوشته شده در تاريخ پنجشنبه 12 تير 1399 توسط کرمی

سئوکار حرفه ای کیست؟

سئوکار حرفه ای چه شخصی است و چه وظایف و کارهایی بر گردن او است؟ چرا نیاز به یک seo فعالیت حرفه ای داریم؟ این ها سوالاتی است که ممکن است در ذهن بیشتر کسب و کارهای آنلاین صورت بگیرد و این روزها افراد زیادی در گوگل سرچ می‌نمایند . طراحی یک وبسایت کاربرپسند برای یک کسب و فعالیت آنلاین سوای بهینه سازی وب سایت یک هزینه بلااستفاده است زیرا بدون سئو شما نمی توانید مشتریان هدف و حتی مشتریان تازه خود را پیدا کنید . آیا می‌دانید برای انتخاب یک سئوکار حرفه ای وردپرس چه ملاک هایی کلیدی است؟

سئوکار کیست؟

سئوکار حرفه ای وردپرسادامه مطلب

تعداد بازدید : 0
نوشته شده در تاريخ پنجشنبه 29 خرداد 1399 توسط کرمی

الگوریتم گوگل شخص fred الگوریتمی برای بررسی کیفیت محتوا

با نهایی پیدایش رسانی الگوریتم گوگل شخص Fred دیگر نمی‌توان به سادگی تشخیص اعطا کرد که انگیزه دارای اهمیت این الگوریتم کدامیک از قسمت های بهینه سازی وب سایت وبسایت است . بخش هایی از سئوی سایت که بوسیله این الگوریتم مورد بررسی قرار می گیرند عبارتند از لینکها , تبلیغات , تعداد تبلیغات , شیوه درج تبلیغات در وب لاگ های محرمانه و . . . البته به جثارت میتوان اذعان کرد که تشخیص میزان اهمیت هر یک از این بخشها در الگوریتم گوگل شخص Fred مضاعف طاقت فرسا و چه بسا غیر ممکن است .

اشخاصی که تارنما آنان زیر تاثیر الگوریتم گوگل شخص Fred بوده است . اکثر اوقات این الگوریتم را تحت عنوان الگوریتمی که به حجم تبلیغات و لینک و پیوند های فرنگی حیاتی است می شناسند . ولی در حقیقت الگوریتم گوگل شخص از الگوریتم های نسل تازه گوگل برای تشخیص کیفیت محتوای تارنما و صفحه ها است . در صورتی سایتی به مخاطب حقیقی وواقعی اهمیت ندهد و تنها محتوا را مبنی بر اصول سئوی سایت گوگل ساخت نماید تا بتواند با جايگاه بالا در گوگل تبلیغات بیشتری اخذ نماید . این خلق و خوی بوسیله الگوریتم گوگل شخص Fred شناسایی خواهد شد .

https://t.co/2MwBUcMsxU?amp=1

الگوریتم fredادامه مطلب

تعداد بازدید : 0
نوشته شده در تاريخ شنبه 17 خرداد 1399 توسط کرمی

دغدغه‌ی روز جاری عالم , بیشتر از هر چیز دیگری محتواست

عصر ما , عصر بی حوصلگی انسان هاست . بشر ها در نوشتن محتوا و قرائت آن نظیر خزنده های گوگل فعالیت می‌کنند . به هرسایت و مطلبی رمز میزنند و ذره ای از مطالب نخوانده از وب سایت بیرون می گردند .کار سئو و بهینه سازی وبسایت در‌حالتی که بتوانید اندکی آنها‌را با یک نوشته عالی آهسته نمایید , شما چیره این عرصه میباشید .

https://ismaeilsahab.ir/scraped-content/

احتمال دارد اعتقاد این نکته مشقت بار باشد ولی طبق آمار گوگل در هر ۲۴ ساعت بیشتراز ۲ میلیون مقاله و خبر در سایتها منتشر می شود . با اینحال ولی متاسفانه تکنولوژی ها گشوده نیز دوچندان سریع‌تر از حجم محتوا پرورش کرده‌ . کیفیت محتوا امری گوناگون از کمیت آن است و امروزه سایتها با رنگ و قالب های گوناگون و از روش دستگاه های گوناگون برای مخاطب نمایش داده می شود اما از ایجاد محتوای ناب و عالی برای مخاطب و مطلوب برای گوگل , خبری نیست . چالش محتوا به قوت خویش باقی ست و در صورتی بضاعت و توان ایجاد محتوای عالی را داشته باشید می‌توانید یک سرو گردن از رقیبای خویش فراتر بیاستید . تماشا کننده در یکسری ثانیه در خصوص محتوای شما قضاوت می نماید . زمان متعددی برای جذب وی ندارید . برای ایجاد محتوا شما دو تعیین بیشتر ندارید .

content seoادامه مطلب

تعداد بازدید : 0
نوشته شده در تاريخ جمعه 26 ارديبهشت 1399 توسط کرمی

مشورت کردن مجانی سرویس ها سئو وب سایت

لزوما هر کسب و کاری برای قرارگرفتن در مسیر درست و صحیح ترقی شغلی نیاز به مشورت درست و صحیح از اشخاص پیش کسوت و کارشناس در آن مورد را داراست که دانش بهینه سازی وب سایت و با صرفه سازی تارنما هم از آن جدا نیست .

امروزه بهینه سازی وب سایت نقش دوچندان مهمی در رونق کسب و شغل های متفاوت در بستر وب و اینترنت ایفا مینماید که خیلی از صاحبان کسب و امور یا این که از آن غافل می‌باشند و به آن اهمیتی نمیدهند و یا این که از میزان اطلاع رسانی یه خرده در این باره برخوردار می باشند که با دریافت کردن مشاوره خطا از اشخاص غیرمتخصص و کم مطلع دراین مورد سبب ساز سقوط تدریجی کسب و فعالیت اینترنتی خویش میگردند .

https://ismaeilsahab.ir/seo-consulting/

seo-consultingادامه مطلب

تعداد بازدید : 0
نوشته شده در تاريخ پنجشنبه 18 ارديبهشت 1399 توسط کرمی

چندین ترفند مضاعف کاربردی برای ارتقا تماشا وب سایت

هنگامی که مبادرت به پباده سازی و بسط یک سایت می کنید , مسلما قصد دارید که جنس و یا این که خدماتی را در اختیار یوزرها و بازدیدکنندگان قرار دهید . پس می بایست برای شما مضاعف با اهمیت باشد که یوزرها بیشتری از وبسایت شما تماشا نمایند .

https://ismaeilsahab.ir/how-to-increase-website-traffic-and-rank/

مزایای ارتقا تماشا وبسایتادامه مطلب

تعداد بازدید : 0
نوشته شده در تاريخ شنبه 13 ارديبهشت 1399 توسط کرمی

ساخت محتوای خودکار چه می‌باشد و چه گونه سبب جریمه گوگل میشود؟

https://ismaeilsahab.ir/automatically-generated-content/

تولید محتوای خودکار

به محتوایی گفته میشود که بشر در ساخت , ویرایش یا این که تکثیر آن در وب سایت نقشی نداشته باشد و به طور کامل به وسیله کد نوشتن صورت گیرد . ایجاد محتوای اتومات از نگاه موتور جستجوی گوگل یک محتوای اسپم به شمار می رود و وبسایت هایی که از این گونه محتوا به کارگیری نمایند دربرگیرنده جریمه های سنگین وزن این موتور کاوش می شوند .

گونه های ساخت محتوای خودکار یا این که خودکار

به گفته موتور جستجوی گوگل , این جور ساخت محتوا هیچ سودی برای استفاده کننده کاوش کننده ندارد

بعضی از مثال هایی از محتوای ساخت شده خودکار عبارتند از :

نوشته سوای بررسی انسانی گذشته از تکثیر به که وسیله یک ابزار خودکار ترجمه شده باشد .

گوگل به آن گونه از وبمسترانی که صفحه ها انگلیسی را با ابزار های آنلاین ترجمه می‌کنند و در وب سایت قرار میدهند , میگوید این فعالیت از نگاه این موتور کاوش قابل شناسایی و جریمه می‌باشد .

نوشته ساخت شده از روش فرآیندهای خودکار , مثل زنجیره مارکوف

نوشته هایی که الگوریتم زنجیره مارکوف متن می شوند نیز از حیث این موتور کاوش به راحتی قابل شناسایی و جریمه هست .

در‌این روش وبمستران با قابل انعطاف افزاری سعی در تغییر‌و تحول کلمه ها کترادف و مترادف و هم معنی یک نوشته خواهند داشت . مثلا گزاره این هدیه برای شماست به این صورت میشود :

این کادو برای شماست .

گوگل با الگوریتم مرغ مگس خوار به راحتی این متون را شناسایی و جریمه می نماید .

https://ismaeilsahab.ir/seo-expert/

این روش که در بین بعضی وبمستران اهل ایران نیز فراوان شایع است , مشتمل بر جریمه گوگل میشود . درین روش با به کار گیری از ربات های کد نویسی شده در یک زمانبندی مختص از یک یا این که تعدادی طعام وبسایت میتوان بصورت اتومات محتوا را به تارنما مقصد اسکن کرد .

وصل یا این که مخلوط کردن مطالب از صفحه ها متعدد چندین تارنما سوای افزودن نوشته کافی

موتور جستجوی گوگل استعمال از مطالب یک وب سایت دیگر را با افزودن نقل عهدوپیمان محکوم نمی کند البته ضمیمه دادن چند محتوا از یک سایت یا این که یک‌سری سایت سبب ساز جریمه به وسیله این موتور کاوش میشود .

ایجاد محتوای خود کار یکی آن شیوه هایی است که خیر فقط نمی تواند سبب ساز به موفقیت شما در سئو سایت شود , بلکه مضرات دوچندان زیاده نیز داراست . درین مقاله قصد دارم تا شمارا با اشکال روش های ایجاد محتوایی که گوگل آنان را محتوای خودکار و بی بها می داند آشنا کنم .

ساخت محتوای اتومات چیست؟

ایجاد محتوای خود کار : به تولید و یا این که ساخت محتوایی گفته می شود که با کد نویسی ایجاد شده باشد . این گونه محتوا از آنجایی که بوسیله یک مولف و با مفهوم ساخته نشده است , فقط برای کسب جايگاه گوگل ساخت می شود . در صورت آنکه برای گوگل معلوم شود که شما از محتوای اتومات به کارگیری میکنید , کاغذ متبوع از حاصل کاوش حذف شده و ممکن است گوگل اقدامات بیشتری را بر روی وبسایت شما انجام دهد .

مضرات ایجاد محتوای خود کار چیست؟

ساخت محتوای خودکار هرگز نمی تواند اثر گزیده داشته باشد . فرض را بر این بگیرید که در برهه زمانی هنگامی گوگل متوجه این مورد در وبسایت شما نشود و بتوانید کسب جايگاه فرمائید . ولی استفاده کننده به محض آنکه وارد وبسایت شما می شود با محتوایی در معنای روبرو خواهد شد . خودتان را جای استفاده کننده بگذارید , در‌این حالت چه می کنید؟

مطلقا شما نیز آن وبسایت را ترک خواهید کرد و چه بسا ممکن است به آن بدبین نیز بشوید . این زمینه ولی اثرات منفی دیگری را نیز درپی داراست . منجر خواهد شد تا نرخ پریدن ( Bounce Rate ) تارنما شما به شدت ارتقا پیدا نماید . لذا می توان این طور خلاصه کرد : ۱ - محتوای خود کار تاثیر مثبتی بر روی وبسایت نداشته بلکه می‌تواند اثر ها منفی متعددی بوجود آورد . ۲ - شما اعتماد مخاطبین را از دست خواهید بخشید .

اشکال روش های ایجاد محتوای خودکار

https://ismaeilsahab.ir/seo-checklist/

گونه های روش هایی که گوگل آن ها را تحت عنوان محتوای خود کار تشخیص میدهد دربرگیرنده موردها تحت میگردند :

نوشته هایی که هیچ معنایی ندارند البته در آنان از کلمه ها اصلی برای جذب مخاطب مستعمل شده‌است .

نوشته هایی که به صورت خود کار و سوای بازنگری و دستکاری پیش از تکثیر بر روی اینترنت


تعداد بازدید : 0
نوشته شده در تاريخ يکشنبه 7 ارديبهشت 1399 توسط کرمی
صفحات وبلاگ
تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به کار سئو و بهینه سازی کامل سایت مي باشد
طراحی : Tem98.Ir| قدرت گرفته از راحت بلاگ