ساخت وبلاگ گیربکس اتوماتیک دیجی بروز کاور موبایل نمونه سوال امتحانی گت موب خرید اینترنتی محل تبلیغات شما
کار سئو و بهینه سازی کامل سایت

کار سئو و بهینه سازی کامل سایت

ساخت محتوای خودکار چه می‌باشد و چه گونه سبب جریمه گوگل میشود؟

https://ismaeilsahab.ir/automatically-generated-content/

تولید محتوای خودکار

به محتوایی گفته میشود که بشر در ساخت , ویرایش یا این که تکثیر آن در وب سایت نقشی نداشته باشد و به طور کامل به وسیله کد نوشتن صورت گیرد . ایجاد محتوای اتومات از نگاه موتور جستجوی گوگل یک محتوای اسپم به شمار می رود و وبسایت هایی که از این گونه محتوا به کارگیری نمایند دربرگیرنده جریمه های سنگین وزن این موتور کاوش می شوند .

گونه های ساخت محتوای خودکار یا این که خودکار

به گفته موتور جستجوی گوگل , این جور ساخت محتوا هیچ سودی برای استفاده کننده کاوش کننده ندارد

بعضی از مثال هایی از محتوای ساخت شده خودکار عبارتند از :

نوشته سوای بررسی انسانی گذشته از تکثیر به که وسیله یک ابزار خودکار ترجمه شده باشد .

گوگل به آن گونه از وبمسترانی که صفحه ها انگلیسی را با ابزار های آنلاین ترجمه می‌کنند و در وب سایت قرار میدهند , میگوید این فعالیت از نگاه این موتور کاوش قابل شناسایی و جریمه می‌باشد .

نوشته ساخت شده از روش فرآیندهای خودکار , مثل زنجیره مارکوف

نوشته هایی که الگوریتم زنجیره مارکوف متن می شوند نیز از حیث این موتور کاوش به راحتی قابل شناسایی و جریمه هست .

در‌این روش وبمستران با قابل انعطاف افزاری سعی در تغییر‌و تحول کلمه ها کترادف و مترادف و هم معنی یک نوشته خواهند داشت . مثلا گزاره این هدیه برای شماست به این صورت میشود :

این کادو برای شماست .

گوگل با الگوریتم مرغ مگس خوار به راحتی این متون را شناسایی و جریمه می نماید .

https://ismaeilsahab.ir/seo-expert/

این روش که در بین بعضی وبمستران اهل ایران نیز فراوان شایع است , مشتمل بر جریمه گوگل میشود . درین روش با به کار گیری از ربات های کد نویسی شده در یک زمانبندی مختص از یک یا این که تعدادی طعام وبسایت میتوان بصورت اتومات محتوا را به تارنما مقصد اسکن کرد .

وصل یا این که مخلوط کردن مطالب از صفحه ها متعدد چندین تارنما سوای افزودن نوشته کافی

موتور جستجوی گوگل استعمال از مطالب یک وب سایت دیگر را با افزودن نقل عهدوپیمان محکوم نمی کند البته ضمیمه دادن چند محتوا از یک سایت یا این که یک‌سری سایت سبب ساز جریمه به وسیله این موتور کاوش میشود .

ایجاد محتوای خود کار یکی آن شیوه هایی است که خیر فقط نمی تواند سبب ساز به موفقیت شما در سئو سایت شود , بلکه مضرات دوچندان زیاده نیز داراست . درین مقاله قصد دارم تا شمارا با اشکال روش های ایجاد محتوایی که گوگل آنان را محتوای خودکار و بی بها می داند آشنا کنم .

ساخت محتوای اتومات چیست؟

ایجاد محتوای خود کار : به تولید و یا این که ساخت محتوایی گفته می شود که با کد نویسی ایجاد شده باشد . این گونه محتوا از آنجایی که بوسیله یک مولف و با مفهوم ساخته نشده است , فقط برای کسب جايگاه گوگل ساخت می شود . در صورت آنکه برای گوگل معلوم شود که شما از محتوای اتومات به کارگیری میکنید , کاغذ متبوع از حاصل کاوش حذف شده و ممکن است گوگل اقدامات بیشتری را بر روی وبسایت شما انجام دهد .

مضرات ایجاد محتوای خود کار چیست؟

ساخت محتوای خودکار هرگز نمی تواند اثر گزیده داشته باشد . فرض را بر این بگیرید که در برهه زمانی هنگامی گوگل متوجه این مورد در وبسایت شما نشود و بتوانید کسب جايگاه فرمائید . ولی استفاده کننده به محض آنکه وارد وبسایت شما می شود با محتوایی در معنای روبرو خواهد شد . خودتان را جای استفاده کننده بگذارید , در‌این حالت چه می کنید؟

مطلقا شما نیز آن وبسایت را ترک خواهید کرد و چه بسا ممکن است به آن بدبین نیز بشوید . این زمینه ولی اثرات منفی دیگری را نیز درپی داراست . منجر خواهد شد تا نرخ پریدن ( Bounce Rate ) تارنما شما به شدت ارتقا پیدا نماید . لذا می توان این طور خلاصه کرد : ۱ - محتوای خود کار تاثیر مثبتی بر روی وبسایت نداشته بلکه می‌تواند اثر ها منفی متعددی بوجود آورد . ۲ - شما اعتماد مخاطبین را از دست خواهید بخشید .

اشکال روش های ایجاد محتوای خودکار

https://ismaeilsahab.ir/seo-checklist/

گونه های روش هایی که گوگل آن ها را تحت عنوان محتوای خود کار تشخیص میدهد دربرگیرنده موردها تحت میگردند :

نوشته هایی که هیچ معنایی ندارند البته در آنان از کلمه ها اصلی برای جذب مخاطب مستعمل شده‌است .

نوشته هایی که به صورت خود کار و سوای بازنگری و دستکاری پیش از تکثیر بر روی اینترنت


تعداد بازدید : 0
نوشته شده در تاريخ يکشنبه 7 ارديبهشت 1399 توسط کرمی
صفحات وبلاگ
تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به کار سئو و بهینه سازی کامل سایت مي باشد
طراحی : Tem98.Ir| قدرت گرفته از راحت بلاگ