ساخت وبلاگ گیربکس اتوماتیک خرید از بانه دیجی بروز کاور موبایل لوازم جانبی موبایل تاچ ال سی دی سامسونگ تاچ ال سی دی خرید تلویزیون نمونه سوال امتحانی آذر دیجی لوازم جانبی سامسونگ لوازم جانبی اپل گت موب خرید اینترنتی محل تبلیغات شما
کار سئو و بهینه سازی کامل سایت

کار سئو و بهینه سازی کامل سایت

مشورت کردن مجانی سرویس ها سئو وب سایت

لزوما هر کسب و کاری برای قرارگرفتن در مسیر درست و صحیح ترقی شغلی نیاز به مشورت درست و صحیح از اشخاص پیش کسوت و کارشناس در آن مورد را داراست که دانش بهینه سازی وب سایت و با صرفه سازی تارنما هم از آن جدا نیست .

امروزه بهینه سازی وب سایت نقش دوچندان مهمی در رونق کسب و شغل های متفاوت در بستر وب و اینترنت ایفا مینماید که خیلی از صاحبان کسب و امور یا این که از آن غافل می‌باشند و به آن اهمیتی نمیدهند و یا این که از میزان اطلاع رسانی یه خرده در این باره برخوردار می باشند که با دریافت کردن مشاوره خطا از اشخاص غیرمتخصص و کم مطلع دراین مورد سبب ساز سقوط تدریجی کسب و فعالیت اینترنتی خویش میگردند .

https://ismaeilsahab.ir/seo-consulting/

seo-consulting

روز جاری نقش فراوان اساسی بازاریابی موتورهای کاوشگر ( SEM ) و ( SEO ) بر کسی پوشیده نیست و حتی خیلی از کسب و شغل های فعلی در کشور ایران و دنیا مرهون برندسازی از روش موتورهای کاوشگر می باشند که سبب شده فرایند با صرفه سازی بنیادی آن ها از کسب و فعالیت خانگی ( از صفر ) تبدیل به موسسات بزرگ به بیشتراز ۱۰ و یا این که چه بسا ۱۰۰ نفر سرویس کار انسانی رسد . داشتن یک تارنما هرچقدر خوشگل , پرمحتوا و با تجهیزات بی نقص فارغ از رعایت اصول سئوی وب سایت به نظیر جزیره ای خوشگل در بدور افتاده ترین نقطه در دنیای اینترنت و وب تلقی می‌گردد که از دیده سیل عظیمی از بازدیدکنندگان و طرفداران که بعد ها ممکن است به مشتریان انگیزه وب سایت شما تبدیل شوند به دور خواهد ماند .

آن تایم سئو سایت از این رو به شما از روش مشورت سئو وب سایت امداد می‌کند تا روندی بنیادین برای بهبود تارنما و هرچه بیشتر چشم شدن در حاصل گوگل که هر کسب و فعالیت اینترنتی برای ترقی حقیقتا بدان نیازمند است را ارائه دهد .

بعضی از سوال ها رایجی که اشخاص در مشورت کردن سئوی وب سایت از ما می‌پرسند به طریق تحت است :

چه مشکلی در وبسایت اینجانب می بینید که در گوگل پیشرفتی نداشته است ؟

چه مشکلی سبب ساز شده که وبسایت اینجانب در گوگل افت مرتبه داشته باشد و سبب ساز به کاهش تماشا اینجانب شود ؟

چه راهکاری برای ترقی وبسایت اینجانب دارید ؟

آیا ارتقا سئوی سایت منجر ارتقاء درجه در الکسا میشود ؟

چه قدر بایستی هزینه کنیم تا به سکو های اولیه گوگل برای عبارت مدنظرمان برسیم ؟

آیا یک یا این که یکسری ماهه می توانم به درجه های در آغاز گوگل دست یابم ؟

و …

خیلی سوال های دیگر هم به وسیله صاحبان کسب و عمل اینترنتی در این باره پرسیده میشود که نتیجه ها مشورت بعد از قراردادن در لیست نوبت دهی طی یک بررسی ۱ الی ۲ روزه بسته به حجم کاری وبسایت مدنظر , به مدیرهای این نوع سایت ها داده و راهکارهای آن هم ارائه میشود تا در آن موردها تصمیم گیری نمایند و حل راه حل کنند .

بخش اعظمی از مردمان فکر‌می کنند که می‌دانند SEO چه می باشد و مشاور بهینه سازی وب سایت چه کارهایی انجام می‌دهد ; ولی حقیقت این است که فعالیت یک مشاور سئوی وب سایت , انتخاب و اجرای یک راهکار قادر مبتنی بر هدف ها صاحبکار در مسیر دیجیتال مارکتینگ است .

در وضعیت کلی هنگامی که در زمینه‌ی وظیفه های یک سئوکار حرف میکنیم , چیزی مشابه بدین می شود : مجزاسازی و بررسی وب سایت , پیشرفت در عملکرد موتورهای جست و جو و سایت به خواسته ارائه مشورت کردن و پیشنهاد های تخصصی به مشاغلی که در ادامه بهبود بهینه سازی وب سایت و یا این که درجه های فراتر در موتور جست و جویبار گوگل و ازدحام ارگانیک بیشتر برای ارتقا مشتریان و فروش میباشند .

شغل اینجانب تحت عنوان یک سئوکار در طی این سالها سرگرم تغییر تحول و تحولات متعددی بوده است به دلیل آنکه وب و موتورهای کاوش گر آن نیز قوانینی شبیه اینجانب داشته اند!

روزگاری مشاوران سئوی وب سایت , سرگرم واردکردن واژه و کلمه ی اساسی به دفعاتی مشخص و معلوم در وبسایت ها , دریافت کردن چندین پیوند از وب لاگ و یک سری عمل دیگر بودند تا بتوانند بر موتور جست و جویی مانند گوگل غلبه نمایند و در بالا حاصل کاوش ظواهر شوند . البته امروزه دیگر سئوی سایت یک الگوریتم معمولی نیست .

و دیگر به همین راحتی ها نمیشود دست گوگل را خواند!

سئوی وب سایت چیزی بالاتر از با صرفه سازی موتورهای جست و جو است!

https://ismaeilsahab.ir/google-hummingbird/

زمانی که شما یک مشاور سئو سایت عالی را استخدام می‌کنید , در بنا شده در درحال حاضر به کار گیری از علم کسی میباشید که خیر الگوریتم موتورهای جست و جو را فهم و شعور می نماید ;

مشاوره سئوی وب سایت ماهر

در‌حالتی که شما تحت عنوان مسئول آی تی و یا این که صاحب و مالک یک کسب و فعالیت , در ادامه یک سئوکار حرفه ای میباشید , بایستی بدانید که قرار است مشاور سئو وب سایت چه خدماتی به شما ارائه دهد؟!

هدف ها بازاریابی

آشنایی هدف ها تجاری مشتری , رقبا , عبارت هایی که مخاطبین در فضای آنلاین درپی آن می‌باشند , مخاطبان انگیزه و بقیه المان های مربوط به آن , او‌لین قدم در بررسی و بررسی سئوی سایت یک کسب و عمل است .

سئو وب سایت یک روش معین و اثبات مثل برش های دوزندگی نیست که برای همگی تارنما ها یکسان باشد!

سرویس ها مشورت کردن سئوی وب سایت

۱ - حرف های اول با شما راجع‌به هدف ها , گونه عمل و رقبای شما

۲ - محاسبه رقبا و یوزرها احتمالی تخصص شما

۳ - برگزاری گردباد فکری با مجموعه محتوا جهت حق تقدم بندی و تعیین لغت ها حساس مربوط به هدف ها شما

۴ - گزینش نقشه محتوایی و گزینش واژه و کلمه با اهمیت مطلوب

۵ - بررسی ساختار وب سایت و رفع اشکالات فنی نظیر صفحه های ۴۰۴ , نقشه وب سایت , بهبود UX و با صرفه سازی سرعت آن

۶ - تحلیل تگ های اساسی , نوع بندی ها , تگ ها و لینک و پیوند سازی داخلی وب سایت با انگیزه بهبود سئوی آن پیج

۷ - بررسی اینترنت مستر تولز وبسایت و به روز کردن محتواهای کهن

۸ - بررسی ساختار صفحه های تارنما از لحاظ پباده سازی واکنشگرا یا این که گوشی فرندلی

۹ - ارائه ی پیشنهادات کاربردی با انگیزه ارتقا تماشا لندینگ پیج ها

۱۰ - تعریف و پیگیری call to action ها در صفحه ها انگیزه

۱۱ - ارائه ی پیشنهاداتی جهت تبلیغات کلیکی ادورز , به چنگ آوردن رپورتاژ اطلاع رسانی و ساخت بک لینک و پیوند

۱۲ - ساخت حساب کاربری در شبکه های عمومی دوست داستنی گوگل از جمله : چهره بوک , لینکدین و اینستاگرام

۱۳ - انتخاب راهکار هایی با انگیزه برندسازی فردی و یا این که بهینه سازی سایت محلی در کسب و فعالیت شما

۱۴ - معرفی اپلیکیشن و نرم افزار هایی با انگیزه ارائه ی سرویس ها آنلاین سایت شما با سرعت فراتر

۱۵ - ارسال گزارش ماهانه از فرایند سئوی وب سایت

۱۶ - ارائه ی پلن هایی با انگیزه کاهش سکو الکسا کشور ایران

بعد از انجام حرف های اول طی ۴۸ ساعت , یک فولدر پروپوزال مشورت کردن seo مشتمل بر مورد ها فوق , برای شما ارسال خواهد شد .

1سال بعداز عقد قرارداد انجام سئوی وب سایت دکتر معالج اردستانی

ساعت نزدیک ۱۲ ظهر بود که دکتر معالج اردستانی با کمپانی تماس گرفت . عصبانی بود و اعلام کرد که هیچ فیض ای از وبسایت ندیده است و کماکان رقبایش در ورقه ی نخستین گوگل خود نمایی می نمایند .

دکتر معالج اردستانی سماجت داشت که قراردادش لغو شود و اینجانب آن طرف خط سماجت می‌کردم که پزشک صحیح می شود صرفا یه کوچولو دیگه شکیبایی کن .

گرچه آن صبری که یه کوچولو بود , تعدادی ماه طولانی شد ولی فیض ی فعالیت فوق العاده بود تا جایی که پزشک معالج با اینجانب تماس گرفت و سپاس کرد بابت نخستین برندینگ و بعد از آن بیمارانی که درحال حاضر دیگر او‌را می شناختند .

و اکنون دوران هاست که دیگر خبری از پزشک اردستانی نیست! احتمال دارد بی جهت نیست که میگویند بی سر و صدا نماد رضاست!

نمودار وبسمتر

سئوی سایت تضمینی تارنما

نمی دانم احتمال دارد این کار خیر نباشد البته ما راز هیچ کدام از پروژه ها , تضمینی روی واژه ی حساس به مشتری نمی دهیم .

چرا؟

باصرفه سازی سئو کاری پرریسک و در عین حالا دیدنی و سوسه کننده از لحاظ تولید درآمد برای مشتری است . با این وجود در اکثری از وقت ها , گوگل , شمارا با الگوریتم های نو خویش , غافلگیر می نماید .

https://ismaeilsahab.ir/algorithm-penguin/

تحت عنوان تجربه ی فردی , در مرداد سال ۹۷ یا این که ۱ آگوست , گوگل اصلی ترین به روز خویش به اسم گردباد فلوریدا را اعمال کرد که طی آن اکثری از وب سایت های ارائه دهنده ی سرویس ها سالم و طبابت , افت شدیدی داشتند .

اینجانب تحت عنوان هر کس تعدادی سال در زمنیه سئوی وب سایت های طبی کار داشته ام , به جرئت میتوانم بیان کنم که یکی‌از مشقت بار ترین دوران معاش کاری ام , گردباد فلوریدا که با اسم medic update هم شناخته شد .


تعداد بازدید : 0
نوشته شده در تاريخ پنجشنبه 18 ارديبهشت 1399 توسط کرمی
صفحات وبلاگ
تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به کار سئو و بهینه سازی کامل سایت مي باشد
طراحی : Tem98.Ir| قدرت گرفته از راحت بلاگ