ساخت وبلاگ گیربکس اتوماتیک دیجی بروز کاور موبایل نمونه سوال امتحانی گت موب خرید اینترنتی محل تبلیغات شما
کار سئو و بهینه سازی کامل سایت

کار سئو و بهینه سازی کامل سایت

دغدغه‌ی روز جاری عالم , بیشتر از هر چیز دیگری محتواست

عصر ما , عصر بی حوصلگی انسان هاست . بشر ها در نوشتن محتوا و قرائت آن نظیر خزنده های گوگل فعالیت می‌کنند . به هرسایت و مطلبی رمز میزنند و ذره ای از مطالب نخوانده از وب سایت بیرون می گردند .کار سئو و بهینه سازی وبسایت در‌حالتی که بتوانید اندکی آنها‌را با یک نوشته عالی آهسته نمایید , شما چیره این عرصه میباشید .

https://ismaeilsahab.ir/scraped-content/

احتمال دارد اعتقاد این نکته مشقت بار باشد ولی طبق آمار گوگل در هر ۲۴ ساعت بیشتراز ۲ میلیون مقاله و خبر در سایتها منتشر می شود . با اینحال ولی متاسفانه تکنولوژی ها گشوده نیز دوچندان سریع‌تر از حجم محتوا پرورش کرده‌ . کیفیت محتوا امری گوناگون از کمیت آن است و امروزه سایتها با رنگ و قالب های گوناگون و از روش دستگاه های گوناگون برای مخاطب نمایش داده می شود اما از ایجاد محتوای ناب و عالی برای مخاطب و مطلوب برای گوگل , خبری نیست . چالش محتوا به قوت خویش باقی ست و در صورتی بضاعت و توان ایجاد محتوای عالی را داشته باشید می‌توانید یک سرو گردن از رقیبای خویش فراتر بیاستید . تماشا کننده در یکسری ثانیه در خصوص محتوای شما قضاوت می نماید . زمان متعددی برای جذب وی ندارید . برای ایجاد محتوا شما دو تعیین بیشتر ندارید .

content seo

1 - میتوانید با صرف زمان و انرژی و علم محتوا نویسی , و ایجاد محتوای عالی اصیل و باارزش از لحاظ مخاطب به بهینه‌سازی تارنما خویش یاری نمایید .

2 - منش سهل خیس . ایجاد محتوای بیکیفیت , ضعیف و قرار تصاحب کردن فی مابین دیگر بازندگان این بازار

تعریف محتوا : محتوا یعنی هر چیزی است که به معاش خواننده ارزشی بیفزاید . محتوا بنوعی مشتمل بر اطلاعاتی است که اعتماد و اعتبار را برای مشتریان مورد انگیزه شما مهیا می‌آورد . محتوا یعنی وبلاگ یا این که متن , تصویر , کلیپ , گفتمان , اینفوگرافیک , ایده ها یوزرها , ماجرا , گیف , آهنگ , نکات , دانستنی‌ها و قس علی هذا . .

با این تعریف محتوای عالی و کیفیت عالی چه طور ساخت می شود؟ راه و روش های مطلوب ساخت محتوای کیفیت بالا چیست؟ بطور کلی تعریف محتوای کیفیت بالا چیست؟

در‌این مقاله به‌این مسئله ناب میپردایم و امید‌داریم امداد حالا شمایی باشد که نیازمند طرز نوشتن یک محتوای عالی و کیفیت خوب میباشید . در انتها خواهید آموخت که چه گونه یک محتوای سئو سایت شده بنویسم .

در صدر بگویید که چه کسی می تواند ذهن مشتریان شمارا به روشی حقیقی و واقعی و قابل اتکا سرگرم خویش کند؟ بیشک شخصی که به تمام جوانب فعالیت شما تسلط داراست . احتمال دارد فردی مثل یکی‌از کارکنان شما شایسته ترین مورد برای این زمینه است . اما چه کارمند شما و یا این که هر فرد دیگر می بایست بداند چه مطالبی بنویسد و چه‌طور مطالب خویش را برای مخاطب و موتور های کاوش بازنویسی کند .

پیشنهاد های ذیل برای هرشخصی ست که به ایجاد محتوای کیفیت خوب اهمیت می دهد :

  • نقش واژه مهم در محتوای عالی
  • تعیین عبارات با اهمیت مطلوب برای ایجاد محتوا
  • اولی گام در ساخت محتوا گزینش لغت ها با اهمیت مطلوب است .

بقول آلن لیتل خبر نگار ویژه بی بی سی :

https://ismaeilsahab.ir/spin-content/

آسانی , دکمه پی بردن است . عبارات معمولی و جملا‌ت کوتاه امداد می‌نمایند خواننده در نوشته با مانع ها کمتری مواجه شود و در سود شعور بهتری از نوشته به دست آورد .

بر پایه ی محاسبه شاخص KEI , تعداد کاوش , میزان رقابت , و مواقعی دیگر لیستی از کلمه ها حساس مربوط به رشته خویش عده و دسته نمایید و آن گاه از آن در عنوان حساس , تیترهای داخلی و به مقدار کافی در محتوای خویش فایده ببرید . شدیدا از زیاده روی در استعمال از کلمه و واژه اساسی در محتوا خودداری کنید .

همه پرسی موضوعات پرمخاطب برای ساخت محتوا

همین اولیه عمل بگوییم که برای ساخت محتوا مدام بایستی گوش‌های تیزی داشته باشید و مباحثی که برای یوزرها دیدنی است را برای ایجاد محتوا گزینش فرمائید . موضوعات روز , رویدادهای هر صنعت , خبر‌ها جذاب وجذاب , یادگرفتن های کاربردی و مواقعی از این دست می‌تواند ازدحام نیکی برای وبسایت شما به ارمغان بیاورند . زمینه تکراری و پر بازدید قادر است در جذب تماشا اثر گذار باشد در شرایطی‌که نگرش شمارا در بطن خویش داشته باشد . جذب ازدحام به وسیله محتوای موءثر و درپی ارتقا زمان ماندگاری یوزرها در تارنما پباده سازی شده شما قادر است بخوبی در بازاریابی محتوا برای شما اثر گذار واقع شود . برای ساخت محتوای عالی میبایست به‌اندازه کافی سرگرم کسب‌وکار شده باشید .

اصول نوشتن محتوا چیست؟

Steve Rayson بنیان گذار BuzzSumo حیث جالبی دراین باره دارااست :

درصورتی که بدنبال کسب شرایط در موضع گوگل می‌باشید , ‌ در ساخت مقاله هایی طولانی با محتوای عمیق ساخت نمایید .

نقش کیفیت در محتوا

همان گونه که گفتیم , ایجاد محتوای عالی یک تعیین است . شما کار کشته می‌باشید که زمان و انرژی خویش را روی ایجاد محتوای عالی و سئو وب سایت شده و موفقیت مارک خویش بگذارید و به‌این روش به بهینه‌سازی تارنما خویش یاری نمایید , یا این که راه و روش آسان‌تر و برعکس را گزینش نمایید و محتوای ضعیف بنویسید . سفارش می کنیم که سبک متن خویش را از کسی تقلید نکنید و در هنگام نوشتن محتوا صرفا در زمینه‌ی مسئله هدفتان در محتوا تمرکز نمائید . و عملکرد نمائید حجم محتوای تان را نسبت به زمینه آن محتوا بلند یا این که کوتاه فرمایید . این تناسب در حجم و کیفیت دوچندان اهمیت داراست . درصورتی که حس می‌کنید به گزافه گویی افتاده اید از نوشتن بیشتر خویش داری نمائید .

قبلی از نوشتن یک محتوای خوب در ذهن خود بدین پرسش ها پاسخ دهید :

 آیا مطلبی که میگذارید برای خواننده واقعا مفید است؟

 از نوشتن این مقاله چه هدفی دارید؟

 آیا به مقاله خود اعتماد و باور ۱۰۰ % دارید ؟

به یاد داشته باشید قرار نیست ما در ساخت محتوا دایره‌ی واژگان خود را به صورت مخاطب بکشیم

محتوای ترند را بیابید

برای یافتن ایده های جدید برای نوشتن می‌توانید همیشه روی محتوای ترند شده یا بقولی محتوای هیت شده حساب فرمائید . این نوع محتوا جواب خود را پس داده است . از برخورد افراد با محتوای ترند شده میتوانید برای نوشتن مقاله خود منفعت ببرید . و نهایتا کارران فراوانی را برای محتوای خود جذب فرمائید .

اهمیت تیتر در محتوای خوب و کیفیت عالی

انتخاب یک عنوان زیرکانه

رک بگوییم که انتخاب عنوان تکراری در سئو سایت فاجعه است . در صورتی‌که بدنبال سریعترین خط مش برای عدم موفقیت می‌باشید , از عنوان های تکراری استعمال فرمائید . 80 درصد از مردم صرفا عنوان‌ها را می­ خوانند . عنوان می بایست برای نوشته تان بها آفرینی کند و بخشی ای از محتوایش باشد . سعی کنید میرزا نویس نباشید و زمانی برای مقاله یا محتوایی اصیل زمان خرج میکنید , باجستجویی در گوکل عناوین خوب و استفاده نشده را برای محتوای تان استعمال فرمایید .

سفارش های برای عنوان محتوای خوب

طول عنوان محتوا بایستی متناسب باشد . ( خیر کوتاه و خیر بلند )

استعمال از نام برند در عنوان ( به کار گیری بیش از حد سبب ساز لطمه به برند شما میشود )

استعمال از عبارات جذاب در عنوان

عنوان محتوا میبایست مخاطب را نسبت به قرائت آن ترغیب کند و نتواند بی‌توجه از کنار آن عبور کند

ایده های ناب برای نوشتن محتوا

یکی مهمترین قدم های نوشتن محتوا , داشتن ایده نخستین است . شما تا ندانید راجع‌به چه موضوعی می خواهید بنویسید , نمیتوانید قدم های بعدی را بخوبی بردارید . اما از کجا برای محتوای خود سوژه پیدا کنیم؟

یکی اثر گذار ترین روش ها اعتنا به قسمت کامنت یا نظرها وب سایت خود شما و یا رقیبان شماست . این نظرات آکنده از ایده های ناب برای محتوا نویسی ست . یا میتوانید از مجموعه پشتیبانی بخواهید نهایی سوال های مخاطبین را برای شما لیست کنند . همچنین پست الکرونیکی های مشتریان خود را دست‌کم نگیرید . مواردی که ذکر شد منابع عظیمی از ایده های ناب محتوای خوب هستند که اکثر زمان ها به وسیله افراد حداقل گرفته می گردند . این جور پاسخ به خواست مخاطب بهترین جور ساخت محتواست . نگذارید معمولی بودن سوالات شمارا فریب بدهد . شما با نهادن خود در جایگاه مخاطب می توانید نیاز او را مرتفع سازید . به شما عهد و پیمان می دهیم با این نگرش , ایده های نابی خواهید یافت .

بازنویسی چندین باره محتوا

https://ismaeilsahab.ir/automatically-generated-content/

محتوای خوب در یک لحظه مخلوق نمیشود . تکنیک های بازنویسی محتوا کمک مینماید تا یک محتوای ناب و با کیفیت زاده شود . هرچه در یک زمینه تمرین بیشتری داشته باشید , مهارت بیشتری پیدا خواهید کرد . همچنین در بازنویسی میتوانید بخش های غیر اضطراری محتوای خود را حذف کنید و به اصالت محتوا بیافزاید .

بقول مارک تواین : “ نوشتن راحت است , همه آنچه شما نیاز دارید , خط زدن لغت ها نادرست است ”


تعداد بازدید : 0
نوشته شده در تاريخ جمعه 26 ارديبهشت 1399 توسط کرمی
صفحات وبلاگ
تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به کار سئو و بهینه سازی کامل سایت مي باشد
طراحی : Tem98.Ir| قدرت گرفته از راحت بلاگ