ساخت وبلاگ گیربکس اتوماتیک دیجی بروز کاور موبایل نمونه سوال امتحانی گت موب خرید اینترنتی محل تبلیغات شما
کار سئو و بهینه سازی کامل سایت

کار سئو و بهینه سازی کامل سایت

الگوریتم گوگل شخص fred الگوریتمی برای بررسی کیفیت محتوا

با نهایی پیدایش رسانی الگوریتم گوگل شخص Fred دیگر نمی‌توان به سادگی تشخیص اعطا کرد که انگیزه دارای اهمیت این الگوریتم کدامیک از قسمت های بهینه سازی وب سایت وبسایت است . بخش هایی از سئوی سایت که بوسیله این الگوریتم مورد بررسی قرار می گیرند عبارتند از لینکها , تبلیغات , تعداد تبلیغات , شیوه درج تبلیغات در وب لاگ های محرمانه و . . . البته به جثارت میتوان اذعان کرد که تشخیص میزان اهمیت هر یک از این بخشها در الگوریتم گوگل شخص Fred مضاعف طاقت فرسا و چه بسا غیر ممکن است .

اشخاصی که تارنما آنان زیر تاثیر الگوریتم گوگل شخص Fred بوده است . اکثر اوقات این الگوریتم را تحت عنوان الگوریتمی که به حجم تبلیغات و لینک و پیوند های فرنگی حیاتی است می شناسند . ولی در حقیقت الگوریتم گوگل شخص از الگوریتم های نسل تازه گوگل برای تشخیص کیفیت محتوای تارنما و صفحه ها است . در صورتی سایتی به مخاطب حقیقی وواقعی اهمیت ندهد و تنها محتوا را مبنی بر اصول سئوی سایت گوگل ساخت نماید تا بتواند با جايگاه بالا در گوگل تبلیغات بیشتری اخذ نماید . این خلق و خوی بوسیله الگوریتم گوگل شخص Fred شناسایی خواهد شد .

https://t.co/2MwBUcMsxU?amp=1

الگوریتم fred

نشانه ها الگوریتم گوگل شخص Fred

زمانی که تارنما هایی که بوسیله الگوریتم گوگل شخص Fred صدمه چشم اند بررسی میکنیم . در بعضی از این تارنما ها علائمی از به کارگیری از لینک و پیوند های تبلیغاتی و خرید بکلینک را تماشا میکنیم و در بعضا دیگر بقیه علامت های یک تارنما بی کیفیت مثل بمباران کردن مخاطب با حجم بالای تبلیغات را تماشا میکنیم .

زمانی که الگوریتم گوگل شخص را با بقیه الگوریتم های گوگل نظیر الگوریتم گوگل پاندا , الگوریتم گوگل پنگوئن و . . . مقایسه می کنیم . می‌توانیم قسمت های مشترکی را پیدا کنیم . البته الگوریتم گوگل شخص Fred را نمی‌توان یک ورژن تازه از هیچ کدام از این الگوریتم ها نامید . چرا‌که که‌این الگوریتم بصورت 100 درصد با هیچ کدام از الگوریتم های قبل گوگل مطابقت و همخوانی ندارد . درصورتی که به مجموع وبسایت هایی که به وسیله الگوریتم گوگل شخص Fred پایین تاثیر بوده اند نگاهی بیاندازیم , رابطه واضحی در میان این تارنما ها پیدا نخواهیم کرد .

الگوریتم گوگل شخص را با روئت کرد گشوده بررسی کنیم

به نظر می رسد که سئوی وب سایت کاران بایستی با روئت کرد گشوده به تارنما هایی که بوسیله الگوریتم گوگل شخص Fred مورد تنبیه قرار گرفته اند نگاه نمایند . بنابراین یک نقطه مشترک در میان تمامی آن‌ها خواهند رویت کرد . وبسایت هایی که بوسیله گوگل شخص Fred پایین تاثیر قرار می گیرند با انگیزه کسب درآمد از سکو گوگل تولید گردیده اند . آن‌ها محتوایی تولید می نمایند که صرفاً از نگاه گوگل تماما با صرفه شده‌است . به گویش معمولی خیس میتوان اذعان کرد محتوای این وبسایت ها صرفا برای گوگل و صاحبان وب سایت اثر گذار است و خیر برای مخاطبانی که‌این وب سایت ها را در کاغذ نتیجه ها کاوش بازدید می نمایند و به آن ها مراجعه می کنند .

وجود الگوریتم هایی که محتوا وب سایت ها را انگیزه بررسی های خویش قرار دهند چیز نو ای نیست . الگوریتم گوگل پاندا هم بر محتوای وبسایت ها تمرکز داشت . البته الگوریتم گوگل شخص Fred فقط بر روی محتوای بی کیفیت تمرکز ندارد . در وبسایت هایی که ذیل تاثیر این الگوریتم بوده اند . مشاهده خواهیم کرد که وبسایت های متعددی بخاطر فروش لینک و پیوند و باصرفه سازی هایی که تنها با انگیزه جايگاه فراتر در گوگل بوده است . مورد مواخذه این الگوریتم قرار گرفته اند .

https://t.co/aI6TX7cnfl?amp=1

در صورتی پند های گوگل برای ساخت محتوای کیفیت خوب را مورد‌علاقه در اختیار بگذاریم ( ایجاد محتوای دیدنی و کاربردی برای مخاطب آخرین ) تارنما هایی که کمترین امتیاز را برای ایجاد محتوای باکیفیت از نگاه گوگل را اخذ می نمایند . تمامی پایین تاثیر الگوریتم گوگل شخص Fred بوده اند .

رابطه بین تبلیغات و الگوریتم گوگل Fred

اکثر اوقات به وب سایت هایی که ذیل تاثیر الگوریتم گوگل شخص Fred قرار میگیرند . توصیه می شود که پیوند های فرنگی خویش را حذف نمایند . این درحالی است که وب سایت هایی که بدلیل محتوای بی کیفیت پایین تاثیر الگوریتم گوگل شخص Fred قرار گرفته اند با این استراتژی از مشکلات تولید شده رها نمی‌شوند .

تارنما های فراوانی میباشند که اعتبار بالایی از حیث کیفیت محتوا نزد مخاطبان خویش دارا هستند و تمام درآمدهای وبسایت نیز از فروش لینک و پیوند های تبلیغاتی صورت میگیرد و هیچ مدل مشکلی نیز با الگوریتم گوگل شخص Fred پیدا نمی‌کنند .


تعداد بازدید : 0
نوشته شده در تاريخ شنبه 17 خرداد 1399 توسط کرمی
صفحات وبلاگ
تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به کار سئو و بهینه سازی کامل سایت مي باشد
طراحی : Tem98.Ir| قدرت گرفته از راحت بلاگ