ساخت وبلاگ گیربکس اتوماتیک دیجی بروز کاور موبایل نمونه سوال امتحانی گت موب خرید اینترنتی محل تبلیغات شما
کار سئو و بهینه سازی کامل سایت

کار سئو و بهینه سازی کامل سایت

معرفی الگوریتم گوگل دنس

الگوریتم گوگل دنس یکی الگوریتم های نامعلوم گوگل است که نسبتاً کلیه اشخاصی که با گوگل راز و عمل دارا‌هستند آن را تجربه کرده اند .

گوگل تا به حالا به صورت بی واسطه وجود چنین الگوریتمی را تایید و یا این که تکذیب نکرده است .

الگوریتم گوگل دنس چیست؟

الگوریتم گوگل دنس ممکن است سکو یک وب سایت دیرین تا راز حد مرگ زیر آورده و یک تارنما نو را جایگزین آن نماید و به صورت یا این که بالعکس فعالیت نماید ( یعنی درجه یک وب سایت تازه تا زیر آورده و مرتبه یک وبسایت کهن را بهبود بببخشد ) .

گوگل دنس

همانگونه که گفتم مدارک متعددی از طریق همت گوگل دنس جان دار نیست البته همین مدارک نشان می‌دهد که انگیزه گوگل از پباده سازی این اگوریتم ارائه اقبال سکو خوبتر به همگی تارنما ها , به خصوص سایت ها تازه است .

چطور بفهمیم جریمه دنس گوگل شده ایم؟

نقل وانتقال جايگاه ای مضاعف کوتاه بازه زمانی و غالبا یک سری دقیقه ای . به این ترتیب در‌حالتی که تغییر و تحول ناگهانی کوتاه برهه زمانی ای در درجه تارنما خویش بازدید کردید چه ترقی و چه پسرفت ممکن است ترکش های این الگوریتم به شما اصابت نموده است : ) .

دنس به تنهایی چیز بدی نیست , تماما ارگانیک است و ممکن است هر سایتی مبتلا آن شود ولی به طور معمول برای وب سایت های طفل پیش می‌آید .

الگوریتم گوگل دنس چرا به‌وجود آمد؟

محتوا یک کدام از مهم‌ترین فاکتور های درجه بندی صفحه های از حیث موتور کاوش گوگل اسن . کارداران زیادی برای انتخاب میزان رضایت به وسیله الگوریتم های گوگل پردازش می گردند که به دو بخش تقسیم میگردند بخش اولیه پیشین از نمایش به استفاده کننده بررسی می شود و بخش دوم بعد از نمایش .

به صورت نمونه گوگل سرعت لود تارنما , حالت گوشی فرندلی , رعایت استاندارد های کدنویسی و نگارشی و … را پیشین از نمایش وبسایت در SERP مورد بررسی قرار می گیرد البته از طرفی زمان ماندگاری یوزرها در تارنما , نرخ خروجی , Session ها , اشتراک گذاری مقاله در شبکه های مردمی , ثبت حیث و … بعداز ورود استفاده کننده به تارنما اندازی گیری می شود .

وبسایت هایی که در صفحه های دوم و سوم گوگل قرار دارا هستند شانسی برای عرض‌اندام و تست نداشته و ممکن است تا زمان طولانی همانجا بمانند الگوریتم گوگل دنس این اقبال را به‌این وبسایت ها می‌دهد تا مورد تست یوزرها و گوگل قرار بگیرند .

الگوریتم رقص گوگل

یک کدام از زمان هایی که وبسایت ها به صورت مداوم مبتلا عدم ثبات سکو و یا این که به عبارتی رقص گوگل می‌شوند وقتی است که اینترنت سای در سندباکس گوگل جای دارد . وبسایت های جدید تاسیس به دلیل امتحان و خطای که گوگل بر روی تارنما ها جهت سنجش اسپمر بودن و یا این که نبودن انجام میدهد در سندباکس گوگل قرار می گیرد . به این ترتیب درصورتی که وب سایت نوباوه به صورت مداوم در گیر تغییر و تحول درجه می شود مطمئننا درون سندباکس است .

الگوریتم رقص گوگل یا این که به عبارتی گوگل دنس سایت‌هایی را که در رتبه‌های پایین‌ ( صفحه های دوم و سوم حاصل کاوش ) قراردارند را برای مقطع زمان کوتاهی به رتبه‌های فراتر یعنی در برگه نخستین گوگل منتقل می نماید .

علت این انتقال , بررسی اخلاق و رفتار یوزرها و میزان رضایت آن ها از محتوای کاغذ شما میباشد .

مثلا , هنگامیکه مقاله‌ی جدیدی را در وب سایت خویش بار گذاری می کنید , گوگل برای انتخاب رده ظریف این محتوا , برای مدتی آن را در کاغذ اولیه و در رتبه‌های بالا نمایش میدهد . در‌این دوران خوی یوزرها مقابل این کاغذ بررسی شده و میزان CTR آن در مقایسه با تارنما پیشین که در همین مرتبه بوده است مقایسه میگردد .

به عبارت دیگر , گوگل با نهادن شما در حاصل نخستین ورقه کاوش , محتوای شمارا مورد تست قرارمی‌دهد و در صورت موفقیت , سکو وبسایتتان را بهبود میدهد . البته اگر نتوانستید از چالش‌های کاغذ نخستین گوگل سربلند خارج بیایید , مجدد به مقام اولیه خویش بازمی‌گردید . به‌این جا‌به‌جایی و نوسان در نتیجه ها کاوش رقص گوگل یا این که گوگل دنس میگویند .

الگوریتم گوگل دنس ممکن است سکو یک وبسایت دیرین تا راز حد مرگ زیر آورده و یک تارنما نو را جایگزین آن نماید .

اهمیت گوگل دنس

تا به هم اکنون برایتان اتفاق افتاده که تعداد متعددی محتوای تازه و کیفیت خوب به وبسایت خویش طولانی تر فرمائید و بجای بهبود منزلت , شاهد افت شدیدی در جايگاه وب سایت خویش شده باشید؟


تعداد بازدید : 0
نوشته شده در تاريخ سه شنبه 31 تير 1399 توسط کرمی
صفحات وبلاگ
تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به کار سئو و بهینه سازی کامل سایت مي باشد
طراحی : Tem98.Ir| قدرت گرفته از راحت بلاگ